– Povremeno su radili u radionici, ali nisu bili stalno zaposleni. Sumnja se da su se Dejan Z. i D. V. posvađali zbog posla, tačnije zbog nekih ključeva za automobil – prenose nemački mediji.
U toku žučne rasprave dvojice kolega, Dejan Z. je izvadio pištolj i zapucao. Metak je pogodio D. V, koji je preminuo na licu mesta, a Dejan Z. je sa pištoljem u ruci izašao iz radionice. Policija ga je ubrzo pronašla kod jednog marketa sa pićem.
Iako je osumnjičeni Dejan Z. imao oružje u rukama, policiji je rekao da pištolj nije njegov i da je slučajno opalio.
– Dejan Z. je tvrdio da je pištolj našao u radionici, zbog čega je policija angažovala i pse, koji su pretražili celu radnju ne bi li našli neki trag. Naročito zbog toga što se sumnja da neka kriminalna aktivnost može biti okidač za sukob dvojice Srba – rekli su iz nemačke policije.
Protiv Dejana Z. podneta je krivična prijava za ubistvo iz nehata.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.








































