Britanski premijer Boris Džonson rekao je svojim saradnicima da „neuspeh u otvaranju škola nije opcija“, piše Sandej telegraf, a prenosi Rojters.
Ranije u toku ovog meseca Džonson je rekao da otvaranje škola u septembru predstavlja društveni, ekonomski i moralni imperativ, insistirajući na tome da je to moguće učiniti na bezbedan način, uprkos pandemiji.
Sandej tajms je ovog meseca izvestio da je britanski premijer naredio pokretanje kampanje kako bi se osiguralo da se škole otvore na vreme.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.













































