Srpska teniserka zajedno sa partnerkom Šuko Aojamom obezbedila plasman u drugo kolo dublova na trećem grend slemu sezone.
Aleksandra Krunić se sa partnerkom izborila za „tesan“ trijumf protiv američko-slovenačke kombinacije Kejtlin Kristijan i Dalila Jakupović.
Naša Fed kup reprezentativka i višegodišnji prvi reket i devojka iz Tokija bile su bolje u dva seta koja su rešena posle taj-brejkova rezultatom 7:6 (7:3), 7:6 (7:3) za sat i 57 minuta igre.
Njihove naredne protivnice biće šeste nositeljke Belgijanka Eliz Mertens i Beloruskinja Arina Sabalenka.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.













































