Zaplenjeni kanabis, uskladišten u prostorijama policijske stanice, gomilao se tokom deset poslednjih godina. Za lokalnog šerifa uništenje droge je pitanje od najvećeg prioriteta, ali je cena njenog spaljivanja suviše velika za malu policijsku stanicu.
Kako su preneli američki mediji, koji iz razumljivih razloga ne objavljuju ime grada, manjak radnika za uklanjanje plastične ambalaže u koju je upakovana marihuana takođe predstavlja teško rešivi problem.
Policijsku stanicu u ovom malom mestu, naime, čini svega sedam policajaca i jedan inspektor, a količina zaplenjenog kanabisa neprestano raste.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.








































