On je dodao da je 77-godišnji ministar iscrpljen posle višenedeljnog rada na budžetu Japana za sledeću godinu.
Fuđi je smešten u bolnicu gde će ostati desetak dana na ispitivanjima i odmoru, ali će prisustvovati sledećem sastanku ministara.
Japanska vlada je prošle nedelje usvojila budžet za 2010. godinu, usaglašen tokom nekoliko sedmica teških pregovora, a iznosi rekordnih 92.290 milijardi jena (704 milijardi dolara).
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.










































