Vetar je ometao oba igrača tokom meča, a prvi favorit turnira u Sinsinatiju, jedinog iz Masters serije koji mu nedostaje, namučio se kako bi se plasirao među 16 najboljih. Novak je igrao dobro do sredine drugog seta, kada je vodio sa 4:2. Posle toga je stao i izgubio je pet vezanih gemova. U trećem setu je propustio šest brejk lopti, a meč je završio sa 39 neiznuđenih grešaka.
Ovo je Đokovićeva osma pobeda iz devet duela sa Francuzom, od kojeg je izgubio jedino kada su se prvi put sastali, u Marseju 2008. godine.
Đoković je bio slobodan u prvom kolu, a u trećem će igrati protiv pobednika duela između Amerikanca Sema Kverija i Španca Tomija Robreda, 16. nosioca.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.









































