Najbolji srpski teniser Novak Ðoković igraće naredne godine na Australijan openu, tvrdi poznati američki novinar Luis Afredo Alvarez.
On je na svom Tviter nalogu naveo da mu je predsednik Teniskog saveza Australije Kreg Tajli rekao da će Ðoković naredne godine sigurno igrati na prvom grend slem turniru sezone.
Ðoković ove godine nije igrao na turniru u Melburnu, pošto je sredinom januara deportovan iz Australije.
Savezni sud Australije odbio je u januaru žalbu srpskog tenisera na otkazivanje vize pošto nije vakcinisan od koronavirusa.
Najboljem srpskom teniseru zabranjen je ulazak u Australiju na tri godine, ali Alvarez tvrdi da su se okolnosti promenile i istakao da će Ðoković moći da igra naredne godine u Melburnu.
Ðoković je devet puta u karijeri osvojio Australijan open.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.














































