Jedan od najboljih tenisera u istoriji Rodžer Federer priznao je, posle šokantne eliminacije na truniru u Ženevi, da ne veruje da postoji ikakva šansa da bude konkurentan na predstojećem Rolan Garosu.
Poraz od Pabla Anduhara bio je tek treći meč koji je Švajcarac odigrao u 2021. godini.
– Kada igrate jako malo, kada vidite koliko ste ispod svog nivoa, nemoguće je govoriti o osvajanju turnira. Samo sam realan, svakako neću osvojiti Rolan Garos. Svako ko misli drugačije mnogo greši – iskren je Federer.
Švajcarac kaže da je recept za izlazak iz dubioze trening i naporan rad.
– Kada sam izašao na teren, pomislio sam: „Mogu valjda da igram toliko bolje od ovoga“. Osećaj uopšte nije prijatan, razočaravajuće je, ali ne smem da budem nezadovoljan, već moram da se izvučem iz ovoga. Moram da radim i to će se i desiti – zaključio je Federer, trenutno osmi teniser sveta.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.














































