Najbolji teniser sveta Novak Ðoković započeo je danas 364. nedelju na vrhu ATP liste, uprkos tome što je „preskočio“ i američku turneju.
Srpski as ima 8.420 poena, samo 10 više u odnosu na Danila Medvedeva, ali i priliku da prednost uveća na predstojećem Mastersu u Monte Karlu, pošto Rus neće igrati na startu sezone na šljaci.
Nemac Aleksandar Zverev je „preskočio“ Španca Rafaela Nadala, peti je Grk Stefanos Cicipas, a Top 10 kompletiraju Mateo Beretini, Kasper Rud, Andrej Rubljov, Feliks Ože-Alijasim i Kameron Nori.
Švajcarac Roddzer Federer pao je za 18 mesta i trenutno je 44. na svetu.
Miomir Kecmanović je posle četvrtfinala u Majamiju zvanično postao „srpski broj dva“ i zauzima 38. mesto, odmah iza njega Filip Krajinović, Dušan Lajović je 58, a Laslo Ðere 55. igrač sveta.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.













































