Saobraćaj u Ruzveltovoj ulici bio je obustavljen ovog prepodneva jer je muškarac u invalidskim kolicima blokirao autobus iz protesta.
Muškarac je protestovao jer rampa za invalide nije mogla da se spusti kako bi ušao u vozilo.
– Došlo je do blokade saobraćaja u Ruzveltovoj ulici između 9.20 i 9.50 sati, kada je osoba u invalidskim kolicima iz protesta stala ispred autobusa zbog toga što rampa za invalide nije mogla da se spusti, iako je vozač pokušao više puta. U ovom periodu su stajali i tramvaji, jer je autobus bio na šinama – rekli su za „Blic“ iz dispečerskog centra GSP-a.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.














































