Predsednik Rusije Vladimir Putin nikada nije odbio da se sastane sa ukrajinskim kolegom Vladimirom Zelenskim, ali je pre toga potrebno pripremiti nacrt sporazuma između dve zemlje, rekao je danas portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
On je primetio da po tom pitanju još nema nikakvih novosti, prenosi Tas s.
– Već smo rekli da u principu ruski predsednik nikad nije odbio takav susret, ali pre nego što do njega dođe moraju da se ispune određeni uslovi, odnosno da bude završen tekst dokumenta – rekao je Peskov.
Ranije danas turski ministar spoljnih poslova Mevlut Čavušoglu je rekao da sastanak Putina sa Zelenskim nije daleko i da sve zavisi od saglasnosti i stava ruskog lidera.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.











































