Na meti prvih velikih napada u iračkoj prestonici posle 25. oktobra ove godine, najverovatnije, su bile zgrade iračke vlade, javio je Rojters, pozivajući se na policijske izvore.
Tri osobe su poginule, a pet je povređeno u prvoj eksploziji u južnom predgrađu Bagdada, a ostale žrtve su stradale u najmanje tri uzastopne eksplozije u centru grada pola sata kasnije, navela je policija.
Kako je preneo Rojters, neki policijski izvori tvrde da je bilo pet eksplozija – dve u blizini suda, jedna pored univerziteta i jedna u trgovačkom centru Bagdada, dok je svima njima prethodila eksplozija u predgrađu.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.











































