Marija Kilibarda spada u red najpoznatijih voditeljki sa naših prostora, a mnogi tvrde da njenoj lepoti, osim upečatljivog lica, doprinosi i nenadmašna harizma.
Ono što je uobičajeno za TV lica jeste da su izložena obavezi stavljanja jake scenske šminke, pa se tako i Marija konstantno izlaže šminkanju zbog jakih svetala i kamera, tako da široki auditorijum nikada nema priliku da je vidi u prirodnom izdanju.
Kako bi pokazala da se ne libi ni takvih fotografija, Kilibarda je objavila jednu baš takvu na društvenim mrežama.
https://www.instagram.com/p/B0gi29CHtnz/?utm_source=ig_embed
– Čupava, slana, bosonoga – poručila je voditeljka uz selfi koji nije provučen kroz neki od programa za obradu fotografija, pokazujući pritom sve sitne nesavršenosti na svom licu.
https://www.instagram.com/p/B0qoWThnacd/
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.











































