Čitava Crna Gora, ali i region bruje o rezultatatima tamošnjih izbora, a pored poraza aktuelne vladajuće koalicije „Odlučno za Crnu Goru! DPS – Milo Đukanović“, još su neke stvari privukle pažnju.
Milo Đukanović, predsednik Crne Gore, glasao je u Podgorici u Osnovnoj školi „Savo Pejanović“, i to sa suprugom i sinom.
Lidija Đukanović je, očekivano, mamila poglede, s obzirom na to, da se relativno retko pojavljuje u javnosti.
Na glasanju se pojavila u jednostavnoj beloj haljini na debele bretele, i sa zlatnom šik ogrlicom, te obaveznom zaštitnom maskom, a posebno su atraktivne bile njene brendirane naočare za sunce.
Podsetimo, Milo i Lidija Đukanović zajedno su četiri decenije, a u braku su od 1988. godine. Najćešće se može pročitati da je dugogodišnjeg političara Crne Gore i Lidiju spojila košarka kojom su se oboje bavili u mladosti. Zajedno imaju sina Blaža.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.














































