Španski teniser Rafael Nadal zahvalio je srpskom kolegi Novaku Ðokoviću na pomoći u sklopu kampanje za borbu protiv korona virusa „Naša najbolja pobeda“.
– Veliko hvala Novaku Ðokoviću na doprinosu kampanji “Naša najbolja pobeda“, kako bi pomogli onima kojima je to neophodno u borbi sa korona virusom. Klasa si – napisao je Nadal na svom Insatgarm profilu.
Svoju poruku španski teniser završio je na srpskom, rečima : „Hvala, Nole!“.
U Španiji, jednoj od zemalja najteže pogođenim korona virusom, prema poslednjim podacima, preminule su 10.003 osobe.
Na području Madrida do sada su zabeležena 4.483 smrtna slučaja, 34.188 potvrđenih slučajeva COVID-19 i 1.506 pacijenata u kritičnom stanju.
https://www.instagram.com/p/B-hvQkno7bh/?utm_source=ig_embed
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.














































