0
Ponedeljak 12.02.2018.
21:34

Prijović nastavio da rešeta (VIDEO)

Srpski reprezentativac Aleksandar Prijović nastavio je da rešeta mreže u Grčkoj. On je u pobedi PAOK nad Larisom u Solunu - 3:0 postigao pogodak, a imao je i asistenciju.

EPA/SOTIRIS BARBAROUSIS
Trenutno na koti 13: Aleksandar Prijović, golgeter PAOK

Dobio je odličnu loptu, izašao sam ispred golmana gostiju i rutinski ga prevario. Prijović je namestio gol Skahovu u 12. minutu. Na 2:0 povisio je Varela, da bi Srbin rođen u Švajcarskoj na startu drugog poluvremena postavio, ispostavilo se, konačnih 3:0.

Prijović se 13. pogotkom u sezoni izjenačio na vrhu liste strelaca šampionata Grčke sa Irancem iz Olimpijakosa Karimom Ansarifadom.

Solunski tim je prvi na tabeli, sa dva boda više od AEK, dok je tek treći šampion Olimpijakos.