Osumnjičeni Nebojša S. je pre dva dana zatečen u ulici Vladimira Rajića prilikom prodaje heroina Mirku G. (26) iz Čačka. Policija pretpostavlja da je Aleksandar M. izabrao Nebojšu S. kao posrednika u prodaji. On je takođe prilikom privođenja ometao službena lica u obavljanju njihovog posla.
Protiv Mirka G. biće podneta prijava za ista krivična dela, kao i protiv Branka L. (30), koji je pronađeni narkotik dovezao u Gornji Milanovac. Osumnjičeni će uz krivičnu prijavu biti predati istražnom sudiji Okružnog Suda u Čačku.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.










































