Predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević saopštio je večeras da je na protestu u Novom Sadu 13. avgusta postojao plan da ubiju njega i njegovog sina.
„Neki su 13. avgusta imali plan da ubiju mene, mog sina i moje saborce. Želeli su da nas žive zapale kao u Odesi ili da nas kao Gadafija vuku po gradu kao trofej“, napisao je Vučević na društvenoj mreži Iks.
Dodao je da ga je „najviše razočaralo vređanje hrabrih i čestitih pripadnika Kobri, koji predstavljaju najplemenitije srpske sinove“.
Na protestu „Srbijo, probudi se“ 13. avgusta došlo je do sukoba okupljenih građana i policije kod prostorija Srpske napredne stranke, u kojima su učestvovali i pripadnici Kobri.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.











































