Sjedinjene Američke Države i Japan imali su „manji sukob“, ali dve zemlje su već dugo vremena u snažnim i prijateljskim odnosima, izjavio je američki predsednik Donald Tramp.
– Interesantno je da smo imali manji konflikt sa Japanom. Možda ste čuli za to. Ali, nakon tako užasnog događaja, naše dve zemlje postale su najbliži prijatelji i partneri – istakao je Tramp.
On je dodao da je to postignuto na osnovu zajedničke privrženosti slobodi, demokratiji, bezbednosti, progresu i osnovnim ljudskim dostignućima, kao i da je to zaista izvanredno.
Predsednik SAD trenutno je u poseti Japanu.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.















































