“Saznao sam za ovaj problem posle sastanka sa Kapelom, rekao je Mutko. On je dodao da je Kapelo dobio osam miliona dolara za učešće Rusije na SP u Brazilu, gde su Rusi razočarali pošto su eliminisani već u grupnoj fazi.
“Ne razumem kako nisu platili članovima stručnog štaba, s obzirom na to da ni budžet nacionalne reprezentacije nije mali”, zapitao se Mutko.
Kapelo je u januaru ove godine produžio ugovor sa Rusijom do kraja SP 2018, a plata mu je neverovatnih devet miliona evra godišnje.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.








































