Fudbaleri Partizana poraženi su od Istanbul Bašakšehira 1:0 u okviru zimskih priprema.
Nije poraz taj koji je obeležio susret, već povreda Danila Pantića na samom početku meča.
Vezista se uhvatio za desno koleno, a ako je suditi prema onome što smo videli povreda je ozbiljnije povrede.
Imao je Partizan šansi u prvom delu igre, ali nije kapitalizovao što je protivnik iskoristio. I to pred odlazak na pauzu.
Igrao se 44. minut kada je Epureanu doveo Bašakšehir u vođstvo nakon kornera.
Crno-beli su stvarali šanse i u drugom delu igre, a najbolju je imao Holender u 65. Međutim, udarac mađarskog reprezentativca je odbranio protivnički golman, a Lazar Marković je imao priliku nakon te, ali je ugao bio nezgodan.
Do kraja utakmice Partizan više nije pretio, te su Turci ostvarili minimalnu pobedu.
Ovo je bila druga pripremna utakmica za crno-bele nakon što su u prvom prijateljskom meču bili bolji od makedonskog Tikveša rezultatom 2:1 (2:1).
Kada je Bašakšehir u pitanju, oni već sledećeg vikenda igraće protiv Fenerbahčea.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.












































