"Jedan minut u drugom poluvremenu je sve odlučio. Minut kada je golman Atletika (Tibo Kurtoa) napravio nemoguću paradu posle šuta Džona Terija, a posle toga je usledio penal koji je ubio utakmicu", rekao je Murinjo.
Fudbaleri Atletika su se plasirali u finale Lige šampiona pošto su u revanšu polufinala pobedili Čelzi rezultatom 3:1. Posle prvih 45 minuta rezultat je bio 1:1, a Atletiko je drugi gol dao preko Dijega Košte sa penala, a treći je dao Adra Turan.
"Posle penala je postojala samo jedna ekipa jer su znali da imaju još pola sata. Oko 60 minuta smo imali igru, ali polufinale i važni mečevi su sačinjeni od detalja i to je bio veoma važan detalj. Čestitam Atletiku jer je veoma dobra ekipa i ono što rade u španskom šampionatu je fantastično", rekao je Murinjo.
Finale Lige šampiona između Atletiko Madrida i Real Madrida igra se u Lisabonu 24. maja.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.








































