Kada su lepu Sofiju upitali zašto nije došla u pratnji njene jače polovine, inače najpoželjnijeg neženje Džoa Manganiel, Sofija je odgovorila u njenom stilu.
"On je previše seksi, previše visok i za njega je potrebno dosta mesta. Zamolila sam ga da ne dođe. On je jednostavno previše seksi“, nahvalila je Sofija svog dečka.
Voditeljka Đulijana Rančić upitala je Sofiju šta to još Džoa čini privlačnim sem njegovog dobrog izgleda.
"Jako je duhovit, što mi je važno“, rekla je Vergara i nastavila da insistira na tome da je mislila kako je njen dečko previše seksi za crveni tepih.
Sofija je nosila belu top haljinu Roberta Kavalija i naravno izazvala samo pozitivne komentare na račun njenog izgleda.

Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.








































