0
Subota 27.11.2010.
14:58

Vojvodina nadigrala Smederevo

U subot je odigrano pet utakmica 14. kola Jelen Super lige, Vojvodina je slavila protiv Smedereva sa 4:1, a ubedljivi su bili i fudbaleri Slobode u Inđiji rezultatom 3:1.

Fudbaleri Vojvodine su kao što je i bilo očekivano slavili u Novom Sadu protiv Smedereva sa ubedljivih 4:1. Merebašvili je sa dva gola u 4. i 21. minutu doveo domaćina do prednosti, ali mreže nisu mirovale do kraja poluvremena. Prvo je Brana Ilić u 23. minutu povisio prednost Voše na 3:0, da bi Marinković sa penala smanjio na 3:1. Ovo je bio tek treći gol koji je primio naš reprezentativni golman Željko Brkić ove sezone. Konačnih 4:1 postavio je Tumbasević u završnici meča.

Fudbaleri Slobode Piont su pregazili domaću Inđiju sa 3:1, a pitanje pobednika je rešeno u prvih 15 minuta. Aesenijević je u 11. i 13. minutu bio strelac za goste, a ubedljivih 3:0 postavio je Ljubinković u 61. minutu. Inđija je golom Vučetića sa penala smanjila na 3:1.

Borac i Jagodina su u Čačku podelili bodove, a meč je završen 1:1. Prtenjak je u 37. minutu doveo domaćine do prednosti, a goste je do boda doveo Simić u 47. minutu. Hajduk je u Kuli odigrao sa Čukaričkim 1:1. Oba tima su ostala na začelju tabele.

Sutra će biti odigrane preostale četiri utakmice 14. kola Superlige Srbije, a sastaće se OFK Beograd - Javor, Rad - BSK, Spartak - Crvena zvezda i Partizan - Metalac.

Prvo mesto na tabeli drži Partizan sa 34 boda, dok Vojvodina i Crvena zvezda imaju po 31.