0
Nedelja 31.10.2010.
16:48 >> 20:51h

Nolan 'potopio' Sanderlend, pobeda Liverpula

Na mečevima 10. kola engleske Premijer lige fudbaleri Njukasla pobedili su na svom terenu ekipu Sanderlenda rezultatom 5:1, Liverpul je trijumfovao na gostovanju Boltonu 0:1, dok u birmingemskom derbiju između istoimenog kluba i Aston Vile nije bilo golova.

Postigao tri komada u lokalnom derbiju protiv Sanderlenda - Kevin Nolan

Tri gola za domaći tim postigao je Kevin Nolan u 26, 34. i 75. minutu, a dva puta se u listu strelaca upisao Šola Ameobi u 45. i 70. minutu. Jedini gol za goste dao je Daren Bent u 90. minutu.

Fudbaleri Liverpula pobedili su večeras u gostima ekipu Boltona rezultatom 0:1, a jedini gol na utakmici postigao je Maksi Rodrigez u 86. minutu, posle asistencije Fernanda Toresa. Srpski reprezentativac Milan Jovanović nije igrao za ekipu sa 'Enfild Rouda', koja je ovim trijumfom izbila na 14. poziciju engleskog šampionata.

Fudbaleri Aston Vile i Birmingema odigrali su gradski derbi bez golova. Meč je odigran na stadionu "Vila park", a za goste je ceo meč odigrao srpski reprezentativac Nikola Žigić, ali nije uspeo da se upiše u listu strelaca.

Ono što nije pošlo za rukom Žigiću, uspeli su da naprave drugi srpski reprezentativci, jer je Nenad Milijaš postigao pogodak za Vulvse u pobedi svog tima nad Mančester Sitijem 2:1, Bane Ivanović je dao odlučujući gol u trijumfu Čelsija na gostovanju Blekburnu 1:2, dok je Nemanja Vidić načeo mrežu gostujućeg Totenhema u pobedi Mančestera od 2:0.

Prvo mesto na tabeli drži Čelsi sa 25 bodova, dok Arsenal i Mančester junajted imaju po 20 osvojenih poena.