0
Nedelja 12.09.2010.
22:42

Goleada na "Romaledi"

Fudbaleri Saragose i Malage postigli su osam golova u drugom kolu španske Primere, ali su domaći navijači na "Romaledi" na kraju ostali razočarani pošto su gosti slavili sa čak 3:5 (1:5).

Goleadu je već u 2. minutu otvorio igrač Malage Fernando, koji je postigao još jedan pogodak u 28. minutu. Dvostruki strelac za goste bio je i Huanmi (7' i 29'), a jedan je dao Abeji (35'). Za domaćina su strelci bili Edmilson (41'), Perez (68') i Herera (82').

Ubedljiv poraz doživeo je Espanjol i to na gostovanju Viljaresalu sa 4:0, a istakao se Đuzepe Rosi sa dva postignuta gola. U listu strelaca su se još upisali Borha i Nilmar.

Ništa manje zanimljivo ni u duelu između Hetafea i Levante, koji je tim iz pregrađa Madrida dobio sa 4:1 (2:1).  Pobedu kod kuće ostvario je Hihon koji je bio bolji od Majorke (2:0), a bez golova je bilo na meču između Sevilje i Deportiva.

Real je pobedio Osasunu sa 1:0, a iznenađenje kola svakako je napravio novi prvoligaš Erkules kojem je u subotu pošlo za rukom da pobedi Barselonu na "Kamp Nou" (2:0).