0
Petak 15.02.2019.
20:28

Lajić poturio nogu za tri važna boda (VIDEO)

Naš igrač strelac pobedonosnog pogotka za Bešiktaš koji je kao gost savladao Malatiju s 2:1 u prvom meču 22. kola turskog prvenstva.

twitter.com/Besiktas
Ljajić na vrhu Bešiktašove radosti u Malatiji

Bešiktaš je poveo preko Atibe Hačinsona u 49. minutu. Domaćin je uspeo da izjednači iako je od 40. minuta imao igrača manje jer je isključen Adem Bujuk. Na pas Danijela Aleksića u dubinu vešto se u 65. minutu snašao nekadašnji Bešiktašov igrač Omer Šišmanoglu.

Malatijin povratak u život kratko je trajao. Pet minuta docnije na oštar centaršut Adem Ljajić, koji se iskrao ispred čuvara, samo je poturio nogu, a to je taman bilo potrebno da reska lopta proše pored golmanovih nogu.

Naš igrač nije mogao da obuzda radost. Karate udarcem je šutnuo korner zastavicu. Zbog toga je dobio žuti karton pa neće moći da igra u sledećem kolu u istanbulskom derbiju s Fenerbahčeom na Bešiktašovom stadionu. Zamenjen je u 89. minutu. Aleksić i Mičel Donald, nekadašnji Zvezdin kapiten, odigrali su ceo meč za domaćina.