0
Nedelja 23.09.2018.
17:39

Sergejev prvi gol u sezoni

Lacio je u Rimu preslišao Đenovu s 4:1 u petom kolu italijanskog prvenstva, a naš igrač dao treći pogodak.

EPA/Angelo Carconi
Radost Milinkovića Savića (desno) s Imobileom, dvostrukim strelcem

Posle dve minimalne pobede s 1:0, prvo u Rimu s Frozinoneom, a zatim u gostima protiv Empolija, Lacio se razigrao na svom stadionu. Savladao je Đenovu s 4:1, a prvi put ove sezone mrežu je zatresao Sergej Milinković Savić.

Domaćin je poveo golom Ekvadorca Kaiseda, a Imobile je bio dvostruki strelac. Umesto Milinkovića Savića u 72. minutu je ušao Hrvat Badelj, a umesto Adama Marušića u 86. Španac Patrik. Dušan Basta je ostao na klupi kao i Ivan Lakićević s druge strane. Darko Lazović je u timu Đenove zaigrao u  57. minutu.

Peto kolo

Lacio - Đenova 4:1 (Kaseido u 7, Imobile u 23. i 89, Milinković Savić u 53 - Pjontek u 46)

Torino - Napoli 1:3 (Beloti iz penala u 51 - Insinje u 4. i 59, Verdi u 20)

Kjevo - Udineze 0:2 (De Paul u 76, Lasanja u 90)

Bolonja - Roma 2:0 (Matijelo u 36, Santander un 59)

Milan - Atalanta (18)

Frozinone - Juventus (20.30)

Subota

Parma - Kaljari 2:0 (Ingleze u 20, Žervinjo u 47)

Fiorentina - Spal 3:0 (Pjaca u 18, Milenković u 28, Kjeza u 56)

Sampdorija - Inter 0:1 (Brozović u 90)

Petak

Sasuolo - Empoli 3:1 (Boateng u 13, Ferari u 57, Di Frančesko u 85 - Kaputo u 1)