0
Subota 01.09.2018.
18:19 >> 18:31h

Srbin nastavlja da trese mreže u Premijer ligi!

Aleksandar Mitrović, reprezentativac Srbije, postigao je novi gol u dresu Fulama, ovoga puta na gostovanju protiv Brajtona.

twitter.com/fulhamfc
Aleksandar Mitrović, 4 gola na 4 utakmice

Izabranici Slaviše Jokanovića ispustili su pobedu, pošto su posle 62. minuta imali dva gola prednosti.

Upravo je drugi pogodak postigao reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović koji je došao do četrvrtog gola u sezoni, čime se izjednačio na vrhu liste strelaca sa Sadiom Maneom.

Navijači Fulama u delirijumu su dočekali pogodak njihovog ljubimca.

Iako je bio na pragu pobede - Fulam nije uspeo da je sačuva do kraja.

Iskusni napadač Glen Marej pogodio je već pet minuta nakon gola Aleksandra Mitrovića, dok je do kraja uspeo i da donese bod svojoj ekipi.

Srpski napadač je neoprezno reagovao u svom šesnaestercu i želeći da prihvati loptu na grudi - igrao je rukom, što je primetio glavni arbitar Li Probert.

Glen Marej je preuzeo odgovornost i razgalio domaće navijače, dok će Slaviša Jokanović biti sigurno nezadovoljan olako ispuštenim bodovima. Fulam tako na reprezentativnu pauzu odlazi s četiri osvojena boda, a utisak je da su mogli da imaju i više...

Ostaje žal što Fulam nije zabeležio drugu pobedu zaredom u Premijer ligi, međutim i ovako su ostvarili dobar rezultat. Nalaze se na 11. mestu sa četiri boda i gol razlikom 7:9.

Fudbaleri Čelsija savladali Bornmut sa 2:0 pred domaćom publikom. Mučili su se Plavci sve do 72. minutu. Tada je bedem Bornmuta probio Pedro, a konačan rezultat postavio je Eden Azar u 85. minutu.

Kristal Palas poražen je pred domaćom publikom od Sutemptona sa 2:0. Ekipa za koju nastupa Luka Milivojević doživela je neočekivani neuspeh, a golove za goste postizali su Ings u 47. i Hojbjerg u nadoknadi vremena.

Vulvsu su slavili sa 1:0 nad Vest Hemom, dok su Everton i Hadersfild podelili bodove (1:1).