0
Subota 08.04.2017.
16:40 >> 19:07h

Partizan - majstor "okretanja": I Radnik pao u nastavku

Partizan je definitivno majstor za preokrete. Posle Voždovca u četvrtfinalu Kupa Srbije, crno-beli su uspeli da slave i protiv Radnika iz Surdulice - 2:1 (0:1) boljom igrom u drugih 45 minuta, u 29. kolu Super lige Srbije.

partizan.rs
Uroš Đurđević, napadač Partizana, opet je odlučio pobednika

U prvom poluvremenu, četa Marka Nikolića je bila očajna, ali u nastavku "neki drugi tim" je igrao. Arsenijević je šokirao Humsku golom u 18.minutu. U nastavku, prvo je Marko Janković odličnim volejem izjednačio, da bi u 78. minutu Uroš Đurđević sa "bele tačke" doneo novi trijumf Partizanu.

Pre vodećeg gola najboljeg strelca Partizana, isključen je Fransis, da bi posle pogotka još jedan gostujući fudbaler poslat u svlačionicu, a to je Gojković. Do kraja meča, crno-beli se nisu preterano trudili da postignu još koji gol, a gosti su bili nemoćni da ugroze Kljajića.

Ispred ulaza na južnu tribinu, pre meča, došlo je do tuče navijača. Prema nezvaničnim informacijama, navijači Crvene zvezde su došli do stadiona Partizana, gde je došlo do žestokog obračuna "grobara" i "delija". Povređene su tri osobe.

90+4. minut - Kraj - 2:1!
79. minut - Gosti dobijaju još jedan crveni karton, Gojković je u pitanju.

78. minut - GOOOOL Uroš Đurđević siguran sa "bele tačke".

77. minut - Penal za Partizan posle prekrašaja nad Ostojićem.

76. minut - Gostujući fudbaler Fransis je dobio crveni karton. Gosti sa desetoricom do kraja.

70. minut - Saša Ilić je zamenio neprimetnog Tavambu.
66. minut - Janković pokušava iz slobodnog udarca, ali je Čančarević na pravom mestu.

53. minut - GOOOOL, Marko Janković je izjednačio lepim golom. Volej sa 10 metara, neodranjivo.

50. minut - Domaćin je silovito krenuo u nastavku, da što pre izjednači.
45+1. minut - Đurđević pokušava iz slobodnog udarca, ali je Čančarević na pravom mestu.
40. minut - Gosti iz Surdulice i dalje odolevaju. Partizan neprepoznatljiv, veoma loša igra čete Marka Nikolića.
26. minut - Partizan napada, ali zasad jalovo.

18. minut - GOOOL, gosti vode, strelac je Nemanja Arsenijević, koji je izbegao ofsajd zamku i zatresao mrežu Kljajića.

1. minut - Utakmica je počela.

PARTIZAN: Kljajić - Vulićević, Milenković, Ostojić, Miletić - Everton, Kosović, Janković, Leonardo - Tavamba, Đurđević.

RADNIK: Čančarević - Milinković, Gojković, Žarković, Milovanović - Pejčić, Žakula - Kjeremeh, Arsenijević, Trifunović - Radović.