0
Nedelja 12.02.2017.
22:38

Primera: Atletiko evrogolovima napravio preokret, Sevilja drži korak sa vodećima (VIDEO)

Četiri meča Primere odigrano je u nedelju, a samo je Atletiko uspeo kao domaćin da osvoji sva tri boda.

Reuters
Timu iz Viga bila su malo dva gola da osvoji makar bod na Kalderonu

Meč u Madridu bio je i najzanimljiviji pošto su gosti dva puta vodili, ali su na kraju ostali praznih šaka pošto su “jorgandžije” u završnici golovima Karaska i Grizmana napravaili preokret. Oba gola su bila prilično lepa, ali sve ih je zasenio pogodak Fernanda Toresa u 11. minutu. Iskusni napadač mogao je da bude i tragičar pošto je promašio penal u prvom poluvremenu. Naš Nemanja Radoja odigrao je vrlo dobro svih 90 minuta za goste.

Sevilja je nastavila da niže pozitivne rezultate pošto je trijumfovala i na nezgodnom gostovanju Las Palmasu, pa i dalje drži korak sa Realom i Barselonom.

Viljareal je na svom terenu remizirao sa Malagom, a Sporting Hihon je odneo bodove iz predgrađa Madrida pošto je lako savladao Leganes.

Rezultati, 22. kolo, Nedelja: Viljareal - Malaga 1:1 (Bruno 62pen - Čarls 14), Leganes - Sporting Hihon 0:2 (Kanelja 66, Burhui 83), Las Palmas - Sevilja 0:1 (Korea 80), Atletiko Madrid - Selta 3:2 (Tores 11, Karasko 86, Grizman 88 - Kabral 5, Guideti 78), Ponedeljak: Eibar - Granada (20.45), Petak: Espanjol - Real Sosijedad 1:2, Subota: Betis - Valensija 0:0, Alaves - Barselona 0:6, Atletik Bilbao Deportivo 2:1, Osasuna - Real Madrid 1:3.