Nakon što su se pojavile brojne informacije da je Benjamin Netanjahu ubijen u jednom od iranskih napada, izraelski premijer je na zvaničnim profilima na društvenim mrežama objavio video-snimak.
Na snimku se može videti kako Netanjahu kupuje kafu u jednoj prodavnici i razgovara kako sa prodavcem, tako i sa snimateljem.
„Šta si me pitao? Na mrežama kažu da sam mrtav? Obožavam kafu, a znaš šta još? Obožavam svoj narod, način na koji se ponašaju, fantastično“, rekao je Netanjahu.
Tvrdnje da se nešto čudno dešava sa izraelskim premijerom dodatno je podgrejao snimak njegovog obraćanja u petak, na kojem se u jednom trenutku može primetiti kako oblik Netanjahuove šake izgleda neobično, a čini se i kao da se vidi šest prstiju.
Na te tvrdnje osvrnuo se i izraelski premijer.
„Želiš li da mi prebrojiš prste? Možeš. Radimo stvari koje ne mogu da podelim u ovom trenutku. Delujemo i unutar Irana veoma snažno. Ostanite bezbedni i pratite uputstva civilne zaštite“, rekao je on.
Na kraju se ponovo osvrnuo na kafu.
„Fantastična je. Ne znam za kalorije, to mi deluje opasno“, zaključio je Netanjahu.
Video možete pogledati OVDE.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.











































