Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će se hapšenja na severu Kosova i Metohije nastaviti, jer je namera Aljbina Kurtija da hapsi sve koji su sposobni da brane sever KiM.
– Kurtijeva je namera da pohapsi sve one koji su fizički i intelektualno sposobni da brane Sever, ne bi li mogao ili da protera ljude ili da bi zauzeo sever KiM – rekao je Vučić, komentarišući najnovije privođenje Srbina kod Bistričkog mosta.
Vučić je dodao da je pred Srbijom težak period.
– Svakako težak period je pred nama, ali neće mu to ići lako kako je zamislio – rekao je predsednik Srbije.
Podsetimo, Kurtijevi specijalci juče su kod Bistričkog mosta priveli na informativni razgovor Aleksandra Alagiću, sportistu koji od hapšenja Miluna Milenkovića vodio Kik boks klub u Severnoj Mitrovici.
Kosovska policija je na Bistričkom mostu zaustavila njegovo vozilo, on je odveden na saslušanje i nakon toga je pušten.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.












































