Vučić će boraviti u BiH na poziv predsedavajućeg Saveta ministara BiH Vjekoslava Bevande.
Radmanović je rekao da je premijer Srbije uvek dobrodošao u BiH i ocenio da je nepotrebno da njegov dolazak prate određene kontroverze. Radmanović smatra da će ta poseta biti korak napred u odnosima Srbije i BiH i korak ka dobroj saradnji dve zemlje koja je u usponu u poslednje vreme.
Kako su danas preneli sarajevski mediji, to će biti jednodnevna poseta BiH, a ujedno i prva Vučićeva poseta nekoj zemlji od kada je izabran za premijera Srbije.
Vučić je i ranije najavljivao da će njegova prva poseta kao premijera biti Sarajevu.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.








































