
U saopštenju posle sednice Vlade navodi se da treba ubrzati izradu planova i programa sanacije.
Direktori javnih preduzeća Putevi Srbije, Koridori Srbije, Železnice Srbije, kao i Srbijavode i Beogradvode, koji su prisustvovali sednici Vlade i podneli izveštaje o stanju infrastrukture, dobili su zadatak da mobilišu sve kapacitete, obave pripreme i u roku od sedam dana krenu sa obnovom oštećenih puteva i mostova, piše u saopštenju.
Marko Blagojević kontroliše obnovuVlada Srbije postavila je danas Marka Blagojevića, programskog direktora CESID-a, za direktora vladine Kancelarije za obnovu i pomoć poplavljenim područjima. Marko Blagojević je široj javnosti poznat kao dugogodišnji čelnik Centra za slobodne izbore i demokratiju – nevladine organizacije koja se godina bavi analizama izbora i izbornih rezultata. |
Kako se navodi, Vlada je donela odluku da se mere dezinsekcije iz vazduha na poplavljenim područjima obavljaju u saradnji sa Hrvatskom i Bosnom i Hercegovinom.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.









































