Prema informacijama sa Kopaonika, centar reprezentacije Srbije Nikola MIlutinov je doživeo povredu zadnje lože.
Procenjeni period oporavka je šest nedelja, a ekipa planira let za Kinu već 20. avgusta. Ostaju još dodatna ispitivanja. Svi se nadaju da će se sjajni oporaviti do početka Svetskog prvenstva 31. avgusta.
Centar Olimpijakosa je došao na pripreme posle vrhunske sezone u grčkom klubu. S Jokićem, Marjanovićem i Raduljicom bi činio možda i najjaču centarsku liniju na najvećoj svetskoj košarkaškoj smotri.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.












































