Šestorica legendarnih vaterpolista Srbije, članovi tima koji je u poslednjih 15 godina osvojio sve što može da se osvoji, uključujući dva uzastopna olimpijska zlata zvanično će se oprostiti večeras od reprezentacije.
Na utakmici protiv Italije na turniru „Srbija 2022“ poslednji put za Srbiju će igrati Filip Filipović, Andrija Prlainović, Duško i Gojko Pijetlović, Milan Aleksić i Stefan Mitrović.
Legendarni asovi odigraće poslednju četvrtinu meča, a zatim uz počasti kakve zaslužuju kao sportisti koji su među najboljima u istoriji Srbije otići u „reprezentativnu penziju“.
Spektakl na Dorćolu, na bazenu „Milan Gale Muškatirović“ počinje u 21 sat.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.
















































