Više od dve godine pevačica Vanja Mijatović uživa u ljubavi sa svojim izabranikom, a nakon vereničkog prstena kojim je zaprosio Aleksandar, javnost se pita kada će svadba koju je najavila.
– Svi me pitaju za svadbu, a ja nemam odgovor. Hteli smo prošle godine, pa ove godine da pravimo, tako da mislim da će to ostati za sledeću godinu. Živimo zajedno, planiramo porodicu, napravićemo sigurno neku žurku da se proveselimo svi ali videćemo kad će to biti. Mislim da će to najverovatnije biti sledeće godine. Pričamo o tome šta bi ko voleo, ali ništa konkretno nismo rešili. Volela bih da ga iznenadim nekako. Nismo još stavili datum na papir. – rekla je pevačica.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.












































