Aleksandar Stanojević, trener Partizana, dobio je crveni karton posle meča sa Gentom u Beogradu (0:1), pa u Belgiji (1:1) nije sedeo na klupi „parnog valjka“. UEFA je odlučila da je odradio kaznu, pa će moći da pored aut linije daje instrukcije crno-belima protiv Flore.
Zvanično je potvrđeno iz Niona da je Stanojević odradio jedan meč suspenzije, pa će već u četvrtak moći da vodi Partizan protiv Estonaca.
Biće mu ovo 29. meč na evropskoj sceni sa Partizanom, a do kraja grupne faze Lige konferencija može da izjednači rekord koji drži Vladimir Vermezović sa 30 mečeva u UEFA kupovima.
Partizan bi u slučaju trijumfa obezbedio plasman u nokaut fazu, a biće mu dovoljan i bod ako Anortozis ne savlada Gent na Kipru.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.












































