Utakmicu u dvorani Univerziteta Ilinoj Paviljon je posmatralo 3.230 gledalaca, a posle prve utakmice trećeg vikenda, koja je trajala 95 minuta, Amerikanci su ostali jedina neporažena reprezentacija u Grupi B 25. izdanja Svetske lige, sa svih pet pobeda.
Možda bi epilog bio drugačiji da su izabranici Igora Kolakovića imali malo više strpljenja u završnici prvog seta u kojem su vodili sa 24:22.
Naredna utakmica istih rivala igra se u noći između subote i nedelje, takođe u Čikagu.
Ove utakmice imaju i humanitarni karakter jer od svake prodate ulaznice po jedan dolar biće doniran za pomoć poplavljenim područjima u Srbiji.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.








































