"Nema šanse da se incident dogodio tako kako ste ga opisali, kao ujed ili pokušaj ujeda. Posle sudara sa Kjelinijem, izgubio sam ravnotežu, krenuo da padam i udario sam glavom protivnika", napisao je Suarez u sredu u pismu sedmočlanoj sudijskoj komisiji, koja ga je suspendovala pre dva dana.
Suarez je na utakmici Urugvaja sa Italijom na Svetskom prvenstvu ugrizao Đorđa Kjelinija, ali nije kažnjen na samom susretu jer arbitar Marko Rodrigez nije video incident. On je prekjuče suspendovan na četiri meseca iz fudbala i neće moći
da igra narednih devet utakmica za reprezentaciju Urugvaja. U zaključku komisije piše da je Suarez "namerno i bez provokacije" ugrizao Kjelinija.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.









































