Specijalizovani košarkaški sajt Sportando na zvaničnom Instagram profilu objavio je detalj sa meča između Srbije i Turske.
Bili su oduševljeni akcijom Bobana Marjanovića i Bogdana Bogdanovića pa su morali da podele sa pratiocima na ovoj društvenoj mreži. To je jedini snimak koji su objavili na društvenim mrežama.
https://www.instagram.com/p/B1QxFCUAXC8/?utm_source=ig_web_copy_link
Podsetimo, košarkaši Srbije nalaze se u Atini gde igraju na Akropolis kupu. Pored Srbije, igraju i pomenuta Turska, Italija (subota, 17 časova) i Grčka (nedelja, 19.30).
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.










































