Sednica Kriznog štaba Vlade Srbije biće održana u petak s obzirom na skok broja novozaraženih u Srbiji i pojavu značajnijeg broja obolelih u nekoliko gradova Srbije.
Moguće je da će se na sednici razmatrati uvođenje i novih mera.
Neke od tih mera, sudeći po jutrošnjim izjavama članova Kriznog štaba, mogle bi da budu obavezno nošenje zaštitnih maski i na otvorenom kada dolazi do kontakata; zatim da se okupljanja smanje sa 30 na maksimalno 5 osoba ili na popunu zabranu okupljanja; lokalne zabrane kretanja, ne u celoj Srbiji; zatvaranje bioskopa i pozorišta i rigoroznije mere za ulazak u Srbiju, navodi Blic.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.












































