Marko Osmakčić je rano jutros došao u krevet kod Sandre Rešić, gde su razgovarali skoro sat vremena, a kad su videli da su im se skoro svi cimeri uspavali, pevačica i trener su se bacili u akciju.
Sandra se ušuškala kraj Marka, koji je počeo da je mazi i grli, a zatim su se i poljubili. Razmenjivali su nežnosti skoro 10 minuta, a potom se on vratio u svoj krevet.
Zadrugari bruje o ovom odnosu i svi čekaju da ovo dvoje takmičara ozvaniče vezu, a da li će se to danas desiti, ostaje da ispratimo.
Podsetimo, Sandra je u jednom trenutku izjavila i da se plasi da je majka ne podržava u ovom odnosu.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.











































