Vlada Jovanović više nije trener košarkaša FMP-a, saopštio je večeras klub iz beogradskog Železnika.
Kako se navodi, klub i Jovanović sporazumno raskinuli saradnju, a mesto prvog trenera u narednom periodu obavljaće Bojan Đerić.
– Vlada Jovanović je tri i po sezone sa velikim uspehom kao najmlađi trener u regionanoj ligi predvodio naš seniorski tim, a klub i trener koji je radeći godinama u sistemu KK FMP (od 2012. godine kao pomoćnik Milana Gurovića i Slobodana Klipe u stručnom štabu KK FMP) stigao i do mesta pomoćnika u nacionalnog tima, rastaju se više nego prijateljskim odnosima. KK FMP ovom prilikom želi mnogo sreće i uspeha Vladi Jovanoviću u daljoj karijeri – navodi se u saopštenju na klupskom sajtu.
Košarkaši FMP-a u ABA ligi trenutno su na 12. mestu na tabeli regionalne ABA lige.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.












































