Selektor fudbalske reprezentacije Portugalije Fernando Santoš ostao je bez još jedne opcije u veznom redu.
Od ranije je poznato da će odlučujuće dve utakmice Portugalaca, protiv Litvanije 14. novembra i Luksemburga 17. novembra, propustiti Andre Gomes, Žoao Feliks i Vilijem Karvaljo.
Iz Rusije je za Fernanda Santoša stigla nova loša vest, jer se povredio fudbaler Lokomotive Moskve Žoao Mario.
Mario je igrač Intera, a ovog leta je pozajmljen ruskom timu za koji je od početka sezone odigrao 12 utakmice i postigao jedan gol uz četiri asistencije.
Za reprezentaciju je odigrao 45 minuta i dao dva gola uz devet asistencija.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.













































