Predsednik Gradske izborne komisije u Beogradu Zoran Lukić rekao je da su sva biračka mesta za ponavljanje izbora otvorena jutros na vreme u 07.00 sati i da nije bilo neregularnosti.
Prema ranijoj odluci Gradske izborne komisije (GIK) u Beogradu, danas će se na četiri biračka mesta u glavnom gradu ponoviti i glasanje za odbornike beogradske skupštine.
Reč je biračkim mestima 31 i 49 u opštini Palilula, 39 u opštini Stari Grad i 106 u opštini Čukarica.
Izbori će danas u Srbiji biti ponovljeni na 54 biračka mesta za izbor narodnih poslanika i na 35 biračkih mesta za izbor predsednika Republike.
Republička izborna komisija je na sednicama 6. i 8. aprila donela rešenja o ponavljanju izbora održanih 3. arpila na onim biračkim mestima na kojima je rešenjem nadležnih lokalnih izbornih komisija glasanje poništeno.
Biračka mesta će danas biti otvorena od sedam do 20 sati.
Izborna tišina uoči ponovljenih izbora traje do zatvaranja birališta u 20 časova.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.










































