Čelnici premijerligaša Kardif Sitija ozbiljno su zabrinuti za život svog novog fudbalera Argentinca Emilijana Salu.
Briga i neverica na Ostrvu! Vodeći engleski mediji preneli su u utorak ujutru informaciju da je novi napadač Kardifa, Argentinac Emilijano Sala (28) bio u avionu koji je nestao sa radara tokom leta iz Francuske za Englesku.
Sala je trebalo da u ponedeljak uveče odleti iz Nanta u Kardif, gde je ove zime prešao za 17 miliona evra.
Francuska policija povrdila je u utorak da je Sala bio u avionu „Piper Malibu“ kojim je trebalo da doleti u svoj novi klub. Više informacija o tome ne postoji.
Nadležni su saopštili da su u avionu bile dve osobe, kao i da je letelica nestala u ponedeljak oko 20.30 časova, na krajnjem severu Francuske.
Obalske straže dve zemlje aktivno pretražuju tu oblast, u potrazi za igračem koji je prošle subote potpisao ugovor sa Kardifom na tri i po godine.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.












































