Portugalac sa klupe Čelzija Žoze Murinjo ponovo traži kavgu, ovoga puta sa Luisom Suarezom! Uoči poslednje kola u Premijer ligi jedan od najvećih brbljivaca u današnjem fudbalu izjavio je da napadač Liverpula nije najbolji fudbaler lige, te da bi tu nagradu trebalo da dobiju Stiven Džerard ili Edin Džeko.
Da podsetimo, Urugvajac je krajem aprila dobio najviše glasova igrača premijerligaških klubova i tako prigrabio najznačajnije individualno priznanje u Engleskoj. Iza njega plasirali su se Eden Azar i Jaja Ture.
"Pogrešno je to što je Luis Suarez izabran za igrača godine. On ne bi dobio moj glas", izjavio je Murinjo, a onda je usledilo i obrazloženje zbog čega bi glasao za Edina Džeka:
"On je fer igrač. Ne folira i ne trudi se da rivale pošalje na tribine", istakao je Portugalac, dodajući da bi nagrada mogla da ode i u ruke "šampiona kakav je Stiven Džerard".
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.








































