Mimi Oro tvrdi da su žene lude za njom.
-Zaljubljene su baš u mene, po svaku cenu žele da budu sa mnom. Nude mi i novac i telo neke ozbiljne žene sa javne scene, otkrila je Mimi Oro, ali nije htela da navede imena tih žena i dodala je da se među njima nalaze i neke pevačice.
Starleta je u nastavku priče rekla da sve voli i sve podržava.
– Ja podržavam muškarce sa muškarcima, žene sa ženama, normalno sve. Ja volim muškarce, imam dečka, ali sve ostalo podržavam! Imam i prijatelje takve koji vole isti pol i slobodnih su shvatanja, rekla je Živanovićeva.
Zabranjeno je preuzimanje, kopiranje ili prenošenje teksta, dela teksta ili fotografija sa sajta vesti-online.com bez izričitog navođenja izvora i aktivnog linka ka originalnom tekstu na našem sajtu.
Svako kršenje ovog pravila biće smatrano povredom autorskih prava i biće prijavljeno u skladu sa zakonom.









































